جشنواره ایده پردازی:

ارسال ایده و طرح:

متقاضیان جهت ارسال ایده و طرح در سامانه دبیرخانه الکترونیکی ایده شو www.ideshow.ir وارد جشنواره ارسال ایده و طرح شده ، دکمه ثبت نام کاربر جدید را کلیک نموده و ضمن تکمیل فرم ثبت نام و درج توضیحات اولیه مختصر در خصوص ایده و طرح، به سامانه وارد شده و نمونه فایل قالب ارایه ایده را دانلود و تکمیل نموده و پس از تایید کاربری از طرف مدیر سامانه می توانند با دکمه ارسال طرح جدید، طرح اولیه ایده خود را (محصول تولیدی) ارسال نمایند تا توسط داوران دبیرخانه ارزیابی گردند.

جهت ثبت نام، ارسال ایده و طرح کلیک نمایید

ارزیابی طرح: دبیرخانه محتواهای برگزیده را در سامانه اینترنتی جشنواره دبیرخانه بارگزاری و از محتواهای برتر حمایت و تقدیر خواهد نمود.

خانه

فعالیتهای مؤسسه

موسسه دارای دپارتمانهای آموزشی آزمون و پژوهشی و مشاوره ای متعدد میباشد. کلیه برنامه های این موسسه حول محورهای اساسی زیر سازماندهی شده است.

1- آموزش

2- آزمون

3- تحقیق

4- مشاوره
اولویت اساسی موسسه

* ارائه خدمات آموزشی – توسعه و تقویت آموزش بخش دولتی و غیر دولتی

* توسعه ظرفیت آموزش برای ارتقاء مهارت شاغلین بخشهای مختلف

* اجرای آموزش مهارتهای پیشرفته

با توجه به توسعه نسبی بازار شغلی در جهان دپارتمانهای فناوری اطلاعات و مالی بازرگانی- مدیریت و صنایع(کارآفرینی)- معماری و عمران- برق و الکترونیک- امور اداری و خدمات آموزشی موسسه BIT دوره های متنوعی را برای علاقمندان فراهم نموده و ارائه کرده است.
توانمندیهای موسسه

موسسه در قالب دوره های 1 الی 18 ماهه از طریق آموزش در مراکز اصلی – آموزش توسط تیمهای سیار – آموزش شاغلین در دستگاهها و صنایع و کارگاههای صنعتی – آموزش روستائیان – آموزش در مراکز آموزش نمایندگان و بالاخره آموزش به شیوه های غیر حضوری ( الکترونیکی ) نسبت به تأمین تربیت نیروی کار ماهر و نیمه ماهر مورد نیاز بخشهای مختلف صنعتی- کشاورزی و خدماتی کشور و ارتقاء فرهنگ فنی جامعه اقدام می نماید.

شبکه گسترده آزمون و آموزش ( حضوری و غیر حضوری ) در سطح استان(14 شعبه، 2 شعبه در مرکز و 12 شعبه در شهرستانهای استان)
دلایل برتری آموزش موسسه بیلگی سایاا از دیگر مراکز آموزشی

– به روز بودن دوره هاو سرفصلهای مورد تایید.اعتبار جهانی و قابلیت دریافت امتیازات بین المللی

– اساتید مجرب و مورد تایید مراجع معتبر علمی

– بهره مندی از محیط های آموزش استاندارد

– کنترل دقیق آموزش توسط بازرسین BIT

– قابلیت ادامه تحصیل و انتقال واحدهای درسی

– استفاده از فرصت های شغلی

– برگزاری دوره های تخصصی
برنامه های آموزشی

آموزش به عنوان راهبردی برای نشر مفاهیم و فنون علمی، فعالیت اصلی موسسه را تشکیل میدهد. این موسسه سعی دارد با گسترش کیفی و کمی برنامه های آموزشی خود نیازهای اساسی سازمانهای صنعتی، دولتی، بازرگانی را مورد توجه ویژه قرار دهد. لذا وجه تمایز این موسسه تاکید بر جنبه های کاربردی آموزشها میباشد. برای رسیدن به این مقصود موسسه اقدام به طراحی و تدوین مجموعه ای از دوره های آموزشی در پنج گروه مختلف زیر نموده است.ُ

1) دوره های آموزشی اداری ـ مالی

۲) دوره های آموزشی تخصصی مدیریتی و سرپرستی

۳) دوره هـای آموزشی تخصصی ویژه کارشناسان

۴) دوره های آموزشی عمومی

۵) دوره هـای آموزشی مدیریت کیفیت
دوره های آموزشی موسسه
دوره های کوتاه مدت

* سطح گواهینامه مهارت Certification

– این دوره ها در قالب دوره های کوتاه مدت در فازهای زمانی 1 الی 3 ماهه برگزار می گردد.

– دانش پژوه با انتخاب هر کدام از مهارتهای ارائه شده و گذراندن دوره مربوطه و قبولی در آزمون پایان دوره به اخذ گواهینامه مهارت پایان دوره موفق گردد.
دوره های بلند مدت

* سطح دیبلم Diploma

– این سطح در قالب دوره های بلند مدت تعریف شده و امکان ادامه تحصیل را برای شخص دانش پژوه در دیگر مراکز معتبر آموزشی فراهم می سازد و معمولا در یک مقطع زمانی 6 الی 12 ماهه قابل ارائه می باشد.

– در مجموع Diplomaحاوی چندین گواهی می باشد که در نهایت شخص دانش پژوه می بایست مجموعه را برای صدور گواهی می نماید.

– دانش پژوه می تواند با انتخاب یک یا تعدادی از دوره های بلند مدت و گذراندن مهارتهای مربوطه که بصورت پیوسته و مرتبط ارائه می شوند به دریافت گواهینامه پایان دوره (دیبلم – … ) موفق گردد.

آموزش وارائه گواهینامه بین المللی
کامپیوتر ( برنامه تویسی و تصویر سازی ) حسابداری مالی و بازرگانی گردشگری امور اداری کشاورزی عمران مدیریت – مربیگری – زبان – بازاریابی – ICDL – کارآفرینی – خلاقیت و نوآوری – ارتباطات – مدیریت مالی – مدیریت هزینه – مدیریت زمان ازدواج – طلاق – اعتیاد – آسیبهای اجتماعی – شاد زیستن

درباره

شرکت آموزش و پژوهش بیلگی سایار به شماره ثبت 4607 نزد ثبت شرکتهای ارومیه و اخذ مجوز آموزش کارکنان دولت به شماره 26/61/14 و مورخه 21/8/1388 از اداره کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان غربی و پروانه مجتمع آموزشی به شماره 1351/14و مورخه 27/5/86 از سازمان آموزش فنی وحرفه ای استان و ایجاد شبکه گسترده آزمون و آموزش ( حضوری و غیر حضوری ) در سطح استان (14 شعبه، 2 شعبه در مرکز و 12 شعبه در شهرستانهای استان) فعالیت اصلی خود را در زمینه آموزش دوره های ارتقائ مهارتی بخشهای دولتی و خصوصی شروع نموده است.

این شرکت با تدوین برنامه استراتژیک تحول اساسی در سیستم آموزشی خود ایجاد و در راستای دولت الکترونیک گامهای خوبی را در این مورد برداشته و تحولات نوینی بخصوص در عرصه آموزش و آزمونهای الکترونیکی در سطح استان ایجاد نموده است. این موسسه به عنوان یکی از موسسات اثر گذار در عرصه آموزشهای کوتاه مدت توانسته است با برگزاری دوره های تخصصی و مهارت آموزی تعداد زیادی از دانش پژوهان ، فراگیران ، موجبات اشتغال و ارتقای شغلی آنها را فراهم نموده است.

بلاگ

پیشنهادما!

با اعتقاد به اینکه افزایش بهره وری دستگاهها تنها درگرو آموزش نیروهای انسانی میسر می شود، این موسسه با داشتن سوابق درخشان در سطح استان و همکاری و ارتباط مستمر و تنگاتنگ با نهادها و ارگانهای مرتبط آمادگی خود را جهت عقد تفاهم نامه و یا قرارداد همکاری با نهادها و ارگانهای محترم برای طراحی …

ارتباط